Mały wzorek - przerywnik

września 27, 2015

Jakiś czas temu zamówiłam kilka numerów Cross Stitch Crazy i The World Of Cross Stitching, żeby rozejrzeć się, co teraz w krzyżykowych czasopismach występuje. Muszę przyznać niestety, że tylko nieliczne wzory wśród wielu w nich dostępnych są w moim guście, czy w ogóle chciałabym je wyhaftować. Znajdują się perełki (np. trzy małe obrazki w stylu Setsumo Street - Little Paris, Little New York i Little London, które na 100% znajdą się na moim tamborku), ale dość rzadko. Myślę, że jeśli coś mnie nie zwali z nóg (czy w recenzji czy w zdjęciach z danego magazynu), raczej nie kupię innych numerów.

Choć nie o tym miał być post. Zmiana pogody trochę zaburzyła mój rytm i mniej zajmuję się haftem (jakoś mi z nim nie po drodze). Jeśli jednak przy czymś siadam, jest to druga strona wzoru Lato - dość monotonna na początek - sporą częścią jest wielka plama nieba. Żeby całkiem nie siadła mi motywacja, rzucam się na mniejsze i szybkie wzory.

Wśród nich są bezpłatne dodatki do wcześniej wspomnianych czasopism. Na pierwszy rzut poszło drewniane serduszko z kwietnym haftem. Sprawnie mi szło, krzyżyków nie ma dużo. Oczywiście, nie byłabym sobą, gdybym się mocno nie rąbnęła i musiała kombinować na koniec.
Zostało mi tylko przyklejenie gotowej tkaniny do dołączonej do zestawu ramki, a nie mam na razie ani dobrego kleju, ani dwustronnej taśmy klejącej, więc ta część będzie musiała poczekać.
Poniżej kilka zbliżeń:

You Might Also Like

18 komentarze

 1. Hafcik śliczny :) bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej mój wymarzony wzór, chcę taki na poszewki, zakładkę na książkę i może jeszcze na bieżnik :-) Muszę czkać na przypływ gotówki :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście wzorów z różami i innymi kwiatami jest całe mnóstwo - można przebierać do woli :) Powodzenia w projekcie, ambitny

   Usuń
  2. Na początek bez motylka :-)

   Usuń
 3. Bardzo lubię takie kwiatowe maleństwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładny i prosty wzór, dla mnie był idealny, żeby się szybko odstresować.

   Usuń
 4. Bardzo lubię takie kwiatowe maleństwa.

  OdpowiedzUsuń

TUSAL 2016

http://promyk2004.blogspot.com

Kategorie

blackwork (3) candy (3) dimensions (3) konkurs (1) koty (2) kwiaty (1) lato (4) miasto (1) miś (1) myszy (1) origami (1) pokemon (14) postępy (1) różne (2) rumianek (1) sampler (1) starcraft (1) ślub (1) święta (2) tęcza (1) tusal 2016 (8) veronique enginger (4) witraż (1) wymianka (2)