Papierowy Mistrz Yoda

stycznia 07, 2016

Pierwszy post w nowym roku. Wszystkiego dobrego!

Jak to z początkami bywa, postanowiłam wziąć się trochę na spełnianie punktów z mojej Bucket List. Nie wiem, jak przetłumaczyć tę nazwę - jest to lista rzeczy do zrobienia, miejsc do zobaczenia, marzeń do spełnienia przed śmiercią. W języku angielskim istnieje idiom "kick a bucket", odpowiednik polskiego "kopnąć w kalendarz".W związku z jednym z tych postanowień zamówiłam kolorowy papier. Jak to przystało na nierozgarniętą osobę, przeliczyłam potrzebną mi ilość i mam teraz spory nadmiar. Nie zmarnuje się, a tym zrządzeniem losu powrócę do starej umiejętności - składania origami.

Zacząć trzeba z przytupem, a cóż może być lepszego niż uniwersum tak teraz popularne - Star Wars. Sama nie jestem fanką, ale mój chłopak już tak. Pomyślałam, że zrobię mu niespodziankę.
Żałuję tylko braku dwukolorowego papieru, żeby szata miała brązowy lub szary kolor.

Być może w tym roku na blogu raz na jakiś czas pojawi się post o origami :) Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, poniżej zamieszczam filmik z instrukcją (napisy po polsku):

You Might Also Like

2 komentarze

TUSAL 2016

http://promyk2004.blogspot.com

Kategorie

blackwork (3) candy (3) dimensions (3) konkurs (1) koty (2) kwiaty (1) lato (4) miasto (1) miś (1) myszy (1) origami (1) pokemon (14) postępy (1) różne (2) rumianek (1) sampler (1) starcraft (1) ślub (1) święta (2) tęcza (1) tusal 2016 (8) veronique enginger (4) witraż (1) wymianka (2)