Lato - pierwsza skończona kartka

października 15, 2015

Cicho i pusto się tu u mnie zrobiło. Ten spokój nie oznacza oczywiście, że nici i igły poszły w zapomnienie.

W tym momencie zajęta jestem tworzeniem hafcianych niespodzianek dla zwyciężczyń mojego candy, więc nie mogę ich pokazać. Na szczęście już kończę, zaraz będę ostatnie stawiać szwy, wysyłać i kiedy tylko paczki szczęśliwie dotrą - pokażę wszystko razem :)


Na razie mogę Wam zaprezentować pierwszą kartkę wzoru Lato, nad którym wcześniej pracowałam (obecnie jest już tego trochę więcej). Jakoś zapomniałam o tym zdjęciu, tylko przełożyłam szybko tamborek, by nie stracić cennej motywacji i zapału.

Tracę serce do tego wzoru, wydaje się bardzo toporny i mało odpowiada oryginalnemu dziełu Muchy. Nic to, dokończę i będę mieć w kieszeni pierwszy większy haft :)

Widzę na Waszych blogach jesienne i halloweenowe motywy i ciągnie mnie do nich niesamowicie. Wstrzymać się jednak muszę, by zdążyć z ambitnymi planami na święta grudniowe.

Do zobaczenia.

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Śliczna kartka, aż czuje się wioskę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj rączki za szybko chodzą, czuje się powiew wiosny :)

   Usuń
  2. Lato niezmiennie kojarzy mi się z wioskami ukrytymi w złotych polach, więc bardzo blisko z czuciem wioski ;)

   Usuń
 2. Oj, będzie chyba widać linie na krawędzi kartek po wyszyciu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że nie. Wyszyłam już sporą część drugiej kartki (szczególnie fragment jasnego ramienia) i na razie nie widać nigdzie wyraźnej granicy.
   Właśnie nie wiem do końca, od czego zależy ten problem - w części widzianych przeze mnie pracy (robionych metodą parkowania i kolumnami w dół) te linie powstają, w innych nie, choć w obu przypadkach nie stosowano różnych sztuczek zapobiegawczych.

   Usuń
 3. Zapowiada się ciekawa praca. Będę śledzić postępy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że kiedyś ją skończę :)

   Usuń
 4. Zapowiada się ciekawa praca. Będę śledzić postępy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

TUSAL 2016

http://promyk2004.blogspot.com

Kategorie

blackwork (3) candy (3) dimensions (3) konkurs (1) koty (2) kwiaty (1) lato (4) miasto (1) miś (1) myszy (1) origami (1) pokemon (14) postępy (1) różne (2) rumianek (1) sampler (1) starcraft (1) ślub (1) święta (2) tęcza (1) tusal 2016 (8) veronique enginger (4) witraż (1) wymianka (2)