#4 Charmander

lipca 24, 2015

Przez ostatnie kilka dni, zamiast wziąć do ręki duży haft Lato, jak sobie obiecywałam, zabrałam się za kolejnego Pokemona - Charmandera.
Od początku był moim ulubieńcem - urocza, żywa iskierka. 

Wyhaftowanie tego wzoru także stanowiło tylko przyjemność. Trochę znudzona już zieleniami z chęcią zagłębiłam się w czerwienie, pomarańcze i żółcienie. Nareszcie efekt końcowy pozbawiony jest poprzednich błędów - złego liczenia, nieodpowiednich kolorów, małych pomyłek, które strasznie irytowały. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Niestety, nie mogę zabrać się od razu za następny wzór. Mulinę kupowałam już jakiś czas temu, jednak dopiero ostatnio zauważyłam, że w przesyłce otrzymałam inny numer, niż rzeczywiście potrzebowałam. Będę musiała znaleźć pasmanterię w mojej okolicy i dopiero dokupić.
 Z innych wiadomości - postanowiłam w końcu kupić sobie wzornik z próbkami muliny DMC. Będę mogła lepiej rozpoznać dobór kolorów przez programy w przypadku innych haftów pokemonowych, jak i poznam wszystkie odcienie mi dostępne. Mam wielką ochotę, by złapać za ołówek, papier milimetrowy i zaprojektować całkowicie autorski wzór. Pomysł na niewielką serię już jest, więc tylko skoczę do papierniczego i zabieram się do pracy :)

Wzór i tabela kolorów dostępna na chomikuj.pl/rumianek.haft, bądź przez pocztę. Wybaczcie, że chyba za każdym razem inne są pliki, korzystam jednak z kilku programów i nie zawsze udaje się w jednym z nich dokonać wszystkich zmian i wrzucać ujednolicone pdfy.

Do zobaczenia :)

You Might Also Like

1 komentarze

TUSAL 2016

http://promyk2004.blogspot.com

Kategorie

blackwork (3) candy (3) dimensions (3) konkurs (1) koty (2) kwiaty (1) lato (4) miasto (1) miś (1) myszy (1) origami (1) pokemon (14) postępy (1) różne (2) rumianek (1) sampler (1) starcraft (1) ślub (1) święta (2) tęcza (1) tusal 2016 (8) veronique enginger (4) witraż (1) wymianka (2)