Lato w środku zimy

lipca 02, 2015

W poprzednim poście wspomniałam o większym projekcie, który sobie uszykowałam. Dziś dotarły do mnie zamówione muliny, więc mogę go Wam przedstawić.

Będzie to mój dotychczasowo największy wzór, choć chyba obiektywnie patrząc nie jest zbyt duży - 106 x 210 krzyżyków. Nie chciałam brać na siebie zadania zbyt ambitnego, znam mój słomiany zapał i nie potrzeba mu było dodatkowej podpałki w postaci niewielkich postępów przy długiej drodze do końca.A. Mucha - Lato
Wyhaftowany obraz mam zamiar podarować bliskiej osobie jako prezent na święta Bożego Narodzenia. Do grudnia wciąż pół roku, ale chcę być absolutnie pewna, że zdążę.
Wolałabym stworzyć własny wzór z grafik i obrazów, które mi się podobają, ale biorąc pod uwagę mój stopień zaawansowania oraz liczne wpadki z doborem kolorów, gra nie jest warta świeczki. Być może w przyszłości będzie to bardziej realne.


Muszę przyznać, że niestety barwy zamówionej muliny trochę mnie rozczarowały. Są głównie żółcienie i brązy, wszystko w stonowanych odcieniach. Na wzorze wyglądały bardziej soczyście.
Z drugiej strony jednak, pasują do lata. Tak wyglądają złote pola w skwarny dzień, kiedy powietrze wibruje zmęczeniem, a granice się zamazują.


Oto więc mój wielki projekt. Oczywiście wciąż zamierzam haftować Pokemony, jako kolorową odskocznię od Lata. Mam nadzieję, że plan się uda :) Trzymajcie za mnie kciuki.

Na koniec chciałam podziękować Szarlotce z bloga http://haft-po-godzinach.blogspot.com/, która wspomniała o promocji DMC. Gdyby nie ona, nie wiedziałabym, a tak mogę pokusić się o dodatkowe wzory.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Na pewno efekt będzie piękny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wiarę we mnie :) Mam nadzieję, że nie zawiodę

    OdpowiedzUsuń

TUSAL 2016

http://promyk2004.blogspot.com

Kategorie

blackwork (3) candy (3) dimensions (3) konkurs (1) koty (2) kwiaty (1) lato (4) miasto (1) miś (1) myszy (1) origami (1) pokemon (14) postępy (1) różne (2) rumianek (1) sampler (1) starcraft (1) ślub (1) święta (2) tęcza (1) tusal 2016 (8) veronique enginger (4) witraż (1) wymianka (2)